Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
collapse
* Aktywni gracze na Relic Online przez ostatnie 150 sekund
Online:


xx Company of Heroes 2 Pre-order: dostęp do bety | 26.09.2012
16:46:17 wysłane przez EXITIIsztefenfu | Wyświetleń: 30 | Komentarzy: 0
COH 2 można już zamówić w sklepie THQ oraz przez Steam http://www.companyofheroes.com/preorder Ci którzy zdecydują się na kupno już teraz, będą mieli gwarantowany dostęp do bety oraz kilka prezentów. Relic zapewnia, że dodatki nie będą miały dużego wpływu na rozgrywkę i podkreśla, że bardzo poważnie traktują tryb multiplayer i kompetytywną stronę gry. Obecnie dostępne są trzy wersje produktu: kolekcjonerska po 99$ oraz zwykła ( w wersji digital i pudełkowej ) po 59$.

Nadal nie wiemy nic o becie i dokładnej dacie premiery. Relic mówi, że więcej szczegółów ujawni w najbliższej przyszłości.xx Zakończenie turnieju EXITII CUP IV 1v1 | 08.09.2012
21:19:32 wysłane przez Kat | Wyświetleń: 17 | Komentarzy: 0

Turniej EXITII CUP IV 1v1 został oficjalnie zakończonyDziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą grę zgodną z zasadami fair play. OK


Pierwsze sześć miejsc należy do następujących graczy:

Pierwsze miejsce - EXITIIBartonPL  1 miejsce
Drugie miejsce - EXITIIAdadis209  2 miejsce
Trzecie miejsce - EXITIIMordo47  3 miejsce

Czwarte miejsce - WingedBabciaJadzia
Piąte miejsce - Bandaro
Szóste miejsce - EXITIITemplariusz


Organizatorzy turnieju: EXITIIAdadis209, Leon. ®


xx Company of Heroes 2: nowe informacje! | 25.07.2012
15:27:00 wysłane przez EXITIIsztefenfu | Wyświetleń: 22 | Komentarzy: 0Mieliśmy okazję dowiedzieć się kilka rzeczy o nadchodzącej produkcji relica, dzięki wywiadowi z głównym developerem coh 2, Quinn'em Duffy. Ukazany wczoraj materiał pokazuje wiele nowych możliwości taktycznych.

Projektant gry mówi o tym jak ważna w nowej grze będzie pogoda. Żołnierze frontu wschodniego, przy wyjątkowo niskich temperaturach będą musieli ogrzewać się przy ogniskach, natomiast czołgi będą mogły zapadać się pod lodem. Relic podkreśla również, że warunki pogodowe będą bardzo ważne i będzie można je wykorzystać taktycznie. Za wszystko ma odpowiadać Company of Heroes 2's ColdTech system.

Jest też trochę o nowych broniach. Katiusze mają być bardzo silne i sam ich dźwięk ma wpływać niepokojąco na wroga, a czołg KV będzie miał funkcję trudnego do zniszczenia olbrzyma. Ciekawe jak to wszystko przełoży się na balans w grze, niestety nadal nie mieliśmy żadnych wieści o trybie multi. Dyskusja i więcej informacji na naszym forum.


xx Company of Heroes 2 na targach E3 | 10.07.2012
00:00:44 wysłane przez EXITIIsztefenfu | Wyświetleń: 20 | Komentarzy: 0COH 2 ujrzał światło dzienne w Los Angeles Convention Center. Niestety nie można zobaczyć jeszcze żadnych fragmentów rozgrywki, udostępniono jednak wiele ciekawych wywiadów z twórcami oraz screenshotów, na których można zobaczyć najnowszą produkcję Relica. Kontynuacja kampanii zapowiedziana jest na początek 2013 roku. Wszystkie wywiady oraz najnowszy trailer produkcji można zobaczyć na naszym forum.


xx Zakończenie turnieju 2v2 Exitii Cup III | 20.03.2012
00:24:40 wysłane przez HeartOrHead | Wyświetleń: 24 | Komentarzy: 0

Oficjalne wyniki:
Miejsce Pierwsze Dwaj królowie  -  IIEXITIIICinek, WingedZefir  
Miejsce Drugie N7  -  RvnZ0Ne, LinoTheLittle  
Miejsce Trzecie Babcia morderca  -  EXITIIMordo47, WingedBabciaJadzia  

Końcowe wyniki w Challonge:
http://challonge.com/exitiicupiii2v2

Niedługo pojawią się emblematy na forum dla osób, które zajęły miejsca na podium.  

Gratulacje dla wygranych i wszystkich uczestników. Również trzeba wyciągnąć wnioski z pierwszego turnieju 2v2, który i tak przedłużył się o lekko ponad miesiąc.


Stron: [1]

* Polecane Powtórki
Nie znaleziono załączników.

* Popularne Działy